1-В

Ще один тиждень позаду. І знов весело, цікаво і пізнавально. Що ж було нового?Поїхали!

Спочатку ми відмітили День безпечного інтернету. Гасло цього дня «Разом для найкращого інтернету». Ми познайомились з поважним онлайновим спілкуванням, дізналися як захистити себе від дій хакерів ,як зберегти здоров’я під час роботи з цифровими пристроями, провели командну гру «Збери пазл».

9 лютого відбувся Міжнародний День Стоматолога. Отримали багато корисної інформації , навчилися правильно доглядати за зубами і яку щітку купувати. Відгадали кросворд «Здорові зуби» і дізналися девіз стоматологів- «Красива посмішка». До нас завітала медсестра садочка Тетяна Юріївна і розповіла як правильно чистити зуби.

Дізналися історію виникнення парасольки у Всесвітній день парасольки- 10 лютого. З метою поглиблення знань про явища природи та захисту від природних явищ була проведена класна година «Подорож парасольки». Кожна дитина мала нагоду побути дизайнером парасольки.

День піцци- дуже «смачне» свято не можливо пропустити. Поціновувачі італійської страви цього дня улюблені варіанти піцци. Дізналися 10 цікавих фактів про піццу і спробували себе у виготовлені упаковки для піцци.

Ось яким насиченим був тиждень. До зустрічі!17 переглядів0 коментарів