1-В

Ось і промайнули зимові канікули і діти повернулися до школи: веселі, щасливі, радісні, сповнені вражень. На першому уроці ми ділилися враженнями: як святкували Новий Рік, де побували, які подарунки отримали.

11 січня у світі святкують чудове свято – Міжнародний день «Дякую». Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття. Будьте уважними одне до одного,намагайтеся допомогти словом і ділом!Бажаємо отримувати щирі слова подяки за всі свої добрі вчинки та справи, бажаємо ні дня без теплого «дякую». А у класі ми провели класну годину, навчилися вимовляти «дякую»різними мовами, зробили буклет.

12 січня відзначається Міжнародний день доньки. Ми дізналися історію цього дня, дівчата поділилися секретами дівочої краси та розповіли про свої таланти.

14 січня в Україні святкують Старий Новий рік. Зранку хлопчики посівали зерном всі перші класи, не забули і про Наталію Михайлівну, бажаючи гарного врожаю, щастя, здоров’я . Ми пригадали традиції цього дня і приготували багатий стравами стіл, розділившись на команди.

Тиждень промайнув швидко та цікаво. З гарними враженнями йдемо відпочивати на вихідні. До зустрічі!


29 переглядів0 коментарів