1-В

Ще один тиждень позаду .Розпочався він з привітання нашого іменинника – Бен Елхаж Алі Юсефа.

Ми потихеньку наближаємося до новорічних свят, тому батьки прикрасили клас, їм допомагали і діти- було дуже весело і цікаво. У класі панує казкова атмосфера.

Учні 1 В ведуть облік – скільки днів лишилося до Нового року. Тому не забули про ведення адвент календаря, виконали завдання тижня ,відгадали загадки, вирізали сніжинки.

13 грудня Міжнародний день Різдвяного светра. Теплий в’язаний светр з різдвяною тематикою став популярним в Ірландії і Англії в 80-х роках. Ми відтворили свої цікаві ідеї в дизайні свого светра.

15 грудня країна святкувала Міжнародний День чаю. Кожен отримав надзвиЧАЙну читанку і створив власний заварничок, який забрав додому. Ми дізналися про чайні церемонії і які є традиції чаювання в кожній родині.

Не забули про те ,що незабаром Свято Святого Миколая і час писати листи. В Україні з давніх- давен відзначається це свято з особливим шануванням. Діти пригадали про свої заповітні мрії в листі, прикрасили малюнками, наліпками. Пам`ятай ,що кожен з на здатен творити дива- добрими словами й вчинками.

Дійсно казковий тиждень!


21 перегляд0 коментарів