1-В

Минув ще один активний тиждень в 1 В класі. Що ж на цей раз?

6 грудня Україна святкувала День Збройних Сил України. Учні подивились відео, презентацію, попрацювали з буклетом та намалювали захисникам малюнки, які передали нашій волонтерці.

6 грудня ще й День Рукавички. На початку XIX ст. в Англії правила гарного тону наказували міняти рукавички 6 разів на день. А від сьогодні – це здається традицією, яка застаріла. Учні створювали свій дизайн цього аксесуару.

6 грудня ще й День піци. Саме 6 грудня вважається міжнародним днем цієї легендарної італійської страви. Батьківщиною піци є м. Неаполь. Учні дізналися, що в 1738 році була відкрита перша піцерія в світі, яка називалась «Антика», а ще дізналися 10 цікавих фактів про піцу та створили свою, хоч і намальовану.

7 грудня ми святкували День української хустки. Хустка- це таємниця у багатьох народів світу. Вона була символом покровительства жінок і її оберегом, захистом від зла. Учні нашого класу створили власний дизайн хустки.

Учні 1 В класу прийняли участь в акції для дітей з особливими потребами.

10 грудня – Міжнародний день прав людини. У 1948 році була прийнята декларація прав людини .Ми ще раз повторили права людини.

Далі буде…


0 переглядів0 коментарів