1-Б

Вітаємо вас у наших тижневих хроніках 1-Б. Ми вже готові поділитися усіма насиченими подіями тижня. Тож,почнемо з понеділка.

Вже 62-й рік поспіль 20 листопада відзначають – День Дитини.Адже,людство повинне прагнути до процвітання, щоб життя дітей було щасливим і прекрасним. Було більше радості в житті малечі. Яскраво світило сонце, було мирне небо над головою, щоб частіше лунав дитячий сміх. Саме тому після вихідних ми провели годину спілкування приурочену до цього свята,згадали свої права та обов'язки. Розфарбували свою маленьку "конвенцію" та прикрасили чудовими малюнками дошку.

У вівторок не змогли оминути такого свята, як – День гідності та свободи. З'ясували історію цієї знаменної дати,пригадали, хто такий «патріот»та поміркували над тим ,які справи наші можна віднести до гідних ,а інші-навпаки.

Ранком середи нам передали матеріали для участі у шкільному флешмобі "У єдності сила". Створення 3D карти України. Ми представляємо місто Рівне,Рівненську область. Щиро дякуємо матусям ,які допомогли у підготовці матеріалів та подальшому оздобленні карти. Всі спрацювали, як єдина команда .

Протягом тижня учні виготовляли новорічні композиції до акції «Зимовий букет замість ялинки ». Кожна робота була надзвичайною ,адже у кожну з них дитина вклала частинку себе,власних старань та бачення навколишнього світу. А ще, виготовлення композиції було чудовим проведенням часу з батьками,вони були нашою підтримкою та наставниками.

У п'ятницю ми згадали про День пам'яті жертв Голодомору 32-33 р.р., що припадає на четверту суботу листопада. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, адже безпам’ятність породжує бездуховність . Учні 1-Б виготовили паперові свічки пам'яті, щоб звернути увагу інших на важливість того ,що у прийдешню суботу кожна українська родина вшанувала жертв тих буремних років та прикрасили мапу України квітами пам'яті-незабудками.

Кожен наш тиждень зовсім не схожий на інший,ми розвиваємося,вчимося,дружимо,співпрацюємо. Хочемо кожен день зустрічати з посмішкою і гарним настроєм, бажаємо, щоб кожна мить шкільного життя була наповнена щастям, радістю і чудесами.


0 переглядів0 коментарів