1-Б

Ти знаєш,що ти -людина…

У понеділок ми пригадали про Всесвітній день доброти,що відзначалося -13 листопада.Це свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “епідемією позитиву”.

Ми провели бесіду на тему: «Добро починається з тебе».Урок був наповнений цікавими та особливими моментами. Це і ранкове коло де учні побажали гарного настрою й веселого дня своїм ровесникам, мовна хвилинка, де дітки тлумачили значення слова «доброта», підбирали схожі на нього слова.

Робити добрі справи можна цілими компаніями, разом із друзями, батьками. Так навіть цікавіше! Наприклад – посміхніться прохожому, обійміть батьків або друга, зробіть комплімент однокласнику, знайомому, або подаруйте квіти сусідці, зателефонуйте друзям і скажіть їм, які вони чудові, переведіть бабусю через дорогу, але тільки ту, якої точно треба на іншу сторону проїзної частини, змайструєте і повісьте на вулиці годівницю для птахів, нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя…

І цей список можна продовжувати довго. Адже з кожним таким, простим вчинком комусь краще, а значить – і більше доброти у світі. Тому , 16 листопада ми плавно перейшли до бесіди: «День толерантності « І важливо пам’ятати, що такими справами – проявами чуйності, симпатії, щедрості, дружелюбності, любові, благородства – ми вчимо робити добро і наших дітей.

Добро – це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним. Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!

У четвер ми провели майстер-клас по створенню янголят-оберегів, котрі передадуть на різдвяні свята нашим бійцям аби їх зігріло тепло наших дитячих, чуйних середньок.

У п'ятницю ми згадали правила безпечної поведінки на дорозі та долучилися до шкільної акції. Поговорили на тему: «Твій друг-безпечний рух". Згадали основні дорожні знаки,розмітку сигнали світлофора,а все завдяки чудовій онлайн-грі тому повторювати правила не лише корисно,а й цікаво і сучасно.

Тому,бережімо себе та будемо счатливими,успішними учнями. Чекаємо нових навчальних тижнів.


42 перегляди0 коментарів