1-Б

У нашій школі стало вже доброю традицією проводити Тиждень початкових класів .

«П'ять кольорів краси й надії, в них наші задуми і мрії!» - девіз тижня. Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. Всі ми знаємо, що веселка – це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися та піднімає настрій. Тому,кожен день тижня мав свій дрес-код кольоровий.

Понеділок-День червоного. 1-Б був яскравим,насиченим та колоритно виділявся серед інших. Тому,на такій хвилі ми провели енергійну ранкову руханку раз зі своїми друзями та,навіть,вчителями га паралелі. Намалювали рідну школу та пофантазували, як вона може виглядати у майбутньому, обговорили,що ж все ж таки має мати при собі зі шкільного приладів школярик. Дітки приносили малюнки з пацанами осені,котрі відправилися у велику школу на виставку і ми цим надзвичайно пишаємося та тішимося за наших художників.

Вівторок-день синього . Пройшов під гаслом «Почни свій день з обіймів!» У цей день всі дружньо обіймалися з однокласниками та вчителькою ,при цьому роблячи яскраві селфі. В усіх був чудовийнастрій і незабутні емоції.

Середа-день жовтенького. Ми були яскравими сонечками та усіх зігрівали своїми теплими добрими посмішками. У класі провели чудовий фоточелендж з домашніми улюбленцями. Кожен учень міг поділитися кумедними,цікавими історіями з життя своїх прекрасних друзів. На перерві клас перетворився на справжній танцпол і усі маленькі дитячі ніжки затупотіли та зарухалися в одному ритмі.

Четвер -день зеленого. Він пройшов у підготовці до Дня вчителя:було створено спільний малюнок-привітання на асфальті для всіх педагогів «Планети Щастя »,при цьому дітки вишикувалися утворивши велике сердечко,що виглядало ніжно й тендітно під час спільного фото. Провели конкурс читців віршів на осінню тему. Аж 16 учнів декламували віршики і після цього отримали похвальні грамоти. На прогулянках ми не просто гуляли,а вивчали рослинний світ навколо школи,досліджували зміни з настанням осені у живій природі.

П'ятниця-день білого . Ми були ,неначе маленькі янголята:чисті,світлі,ніжні. День пройшов не менш насичено:підвели підсумки тижня,проглянули фотоколаж з улюбленими іграшками, розповіли про свої улюблені казки та спробували себе в ролі авторів -фантазерів власних творів.

Підбиваючи підсумки,1-Б може сміливо сказати,що тиждень вийшов насиченим, прописаний похвилинно, оскільки заходів,завдань, бесід було дуже багато . Але ми щасливі від того,що дізналися багато нового одне про одного ,виглядали у єдиному стилі з однокласниками та вчителем і це величезний плюс,оскільки, кожен впевнився,що ми усі велика класна родина,яка має свій власний дрес-код. Тільки з позитивними враженнями й ентузіазмом будемо чекати нових класних заходів!
75 переглядів2 коментарі