1-Б

Першокласний відпочинок

Кожен мешканець «Планети Щастя» обожнює прогулянки та з радістю проводить дозвілля поза межами класу аби відпочити та з новими силами повернутися до навчання.

Особливо для нас,-першокласників, котрі тільки-но починають адаптацію до шкільного життя,у якихпровідною діяльністю залишається-гра прогулянки полюбилися найбільше. Під час них ми можемо:спілкуватися з однокласниками, пізнавати світ природи,досліджувати зміни з настанням осені, а також активно грати та рухатися . Проте,найголовніше в житті кожної дитини-це її безпека та здоров'я.

Тому,завдяки батьківському колективу 1-Б ми маємо свій облаштований куточок,що повністю задовольняє смак кожного з нас: тут є і класні декорації у стилі tik-tok,і столик для творчості, набір м'ячів (футбольний для сильної половини нашого класу,волейбольний-для дівчат),бадмінтон,мильні бульбашки,боулінг,дартс,розвиваючі ігри.Ми можемо займатися тим,що нам до смаку:грати в ігри,твістер ,релаксувати ,займатися пісочною терапією у нашому критому столику, котрий має усе необхідне для цього,стрибати на скакалках, грати у настільні ігри. Батьки потурбувалися аби наше дозвілля було різноманітним та насиченим,тому тепер ми маємо все потрібне для чудових,безпечних прогулянок. Дякуємо!

Вдячні діти та педагоги 1-Б класу112 переглядів1 коментар