1-Б

Яскраві миттєвості!

Ми потихеньку наближаємося до новорічних свят,тому у класі вирують , як і у кожній родині,перед святкові ,приємні рутини .

Після вихідних ми відчули себе у майстерні художників та закликали сніжну зиму прийти,якомога швидше,а для цього,навіть зимовий пейзаж намалювали. Не забули про ведення адвент календаря та попрацювали з новорічним кросвордиком, що мав свій секретик . Ми любимо вести облік цікавим святами та залишатися у тверді в святкуваннях, тож 6 грудня не забули привітати свої м'якенькі рукавички з їх днем 😄Пригадали казку « Рукавичка »,дізналися ,яке раніше було призначення рукавичок у Давньому Римі,Греції,Єгипті ,створили яскраві буклети приурочені до свята.

7 грудня чудове свято дівочості, тендітності,нашого оберегу, символу-день української хустки. Весь клас долучився до створення відеосюжету приурочено до свята,котрий потім був опублікований на сторінці нашої школи у Facebook.

Тиждень не міг промайнули,якби ми не згадали про День збройних сил України. 1-Б створив мапу побажань для усіх військовослужбовців та наділив її своєю турботою,теплом,повагою,теплом.

У класі панує казкова, новорічна атмосфера завдяки тому,що ми не пожалкуввли своїх сил та сніжно прикрасили наші віконечка, нібито зазиваючи зиму .

Закінчувалися тиждень святом -День прав людей. Проте ,ми звернули увагу не тільки на свої права,а й обов'язки,тому проговорили й про те,що «слід робити"

Ми від щирого серця вітаємо усіх з прийдешніми святами. Слідкуйте за нашими новинками


0 переглядів0 коментарів