1-Б

На хвилі шкільного життя!

Нашому класові вже дуже хочеться розповісти, як промайнув наш тиждень,тож влаштовуйтеся зручніше,ми починаємо!

30 листопада відзначають Всесвітній день домашніх тварин, девізом якого стала фраза: “Ми відповідаємо за тих, кого приручили”. День домашніх улюбленців покликаний нагадати про почуття відповідальності за все живе на планеті, зокрема тварин. Ми дізнались про те,як з'явилися у житті людини пухнасті компаньйони,як тварини вміють «лікувати » та навіть рятувати людське життя, заповнили буклетик з короткими відомостями про свого підопічного або хто його не має,писав про бажаного друга.

Першого грудня долучилися до розмови про Всесвітній День боротьби зі СНІДом,оскільки ми ще маленькі, то проговорили лише коротку інформацію,адаптовану під вік,а саме,дізналися про символ-червону стрічку,про те,що хвороба передається через кров , в організм потрапляє злий вірус ,якого звати (ВІЛ),але обійми,рукостискання не становлять для нас небезпеки тож треба толерантно,людяно ставитися до ВІЛ-позитивних людей і просто бути обачними. Закріпили свої знання роботою з аркушем шифрувальником, де усі слова приурочені до цієї хвороби були сховані ,сплутані,а ми мали їх розшукати, як справжні слідчі.

Нашою класною ініціативою стало вести адвент календар та виконувати різні цікаві завдання. Ми вже встигли пограти у шифрувальника, зробити незвичну ялинку з шишки ,фарби,пластиліну,тож шкільні будні минають надзвичайно весело ,активно,пізнавально.

Класна родина 1-Б не оминула й шкільні акції:вісім родин зі золотими руками та неймовірною фантазією прийняли участь у створенні композиції «Зимовий букет замість ялинки", для воїнів АТО(зібрали новорічні пакунки-подарунки)аби підтримати їх та надіслати святкове привітання,а також передали подарунки солоденькі для діток з особливими потребами. Ми вчимося творити добро обов'язково розпочавши з себе !

1-Б бажає всім яскравих, позитивних ,перших зимових вихідних!


41 перегляд1 коментар