1-Б

Творчий і натхненний 1-Б

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.4 жовтня у нас минула виставка «Дари осені». Ми разом з батьками прийняли активну участь у підготовці до виставки, несли вироби, створені власноруч, з живого матеріалу, подарованого красунею-Осінню..

Така виставка є традицією в закладі, і діти та їхні батьки з нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції осінньої тематики.

Нікого не залишили байдужим чудові букети з елементами художнього оформлення, овочеві композиції, прикрашені дарами осені, зокрема, пожовклим листям.

Ми віримо в те, що наша виставка «Дари осені» зігріла всіх теплими промінцями дитячих сердець.

На цьому тиждень творчості не закінчився,а тільки почав набирати оберти. Оскільки ,ми починаємо вчитися писати,то й до цього процесу вирішили підійти нестандартно. Ліплення букв з м'якого тіста за допомогою детальних інструкцій вчителя було чудовим рішенням.Це дало можливість нашому 1-Б самостійно і без проблем створити образи, з якими у нього будуть асоціюватися букви. Після того,як наші вправні пальчики виліпили кожен елемент літери ми ніколи не переплутаємо букви в тексті і не напишемо їх у прописах як слід . Фантастичних ідей наш невгамовний 1-Б має ще безліч,тож нові тижні навчальні-нові можливості. Далі тільки більше,тож пристебніть паски ми набираємо оберти!


88 переглядів2 коментарі