1-А

Черговий тиждень першокласників.

А почався він з приємних сюрпризів.

✅14 лютого відсвяткували День Святого Валентина . Учні 1-А класу дізналися історію свята та обмінялися вітальними листівками - валентинками. Намалювали малюнки, пограли в ігри, адже це свято святкують всі люди в серці яких живе кохання.

✅ 15 лютого - Стрітення. Разом з усіма дітками спостерігали за зустріччю Зими та Весни.У народі вірили, на Стрітення зима вирушає туди, де була весна, а весна— туди де була зима. По дорозі вони зустрічаються та сперечаються між собою. Хто виграє у суперечці, той ще залишиться на цих землях господарювати. Якщо до вечора потеплішає, то виграла весна і скоро будуть потепління. Якщо ввечері стало холодніше, то зима ще зостанеться на деякий час.

Діти переглядали відео, малювали малюнки, відгадували загадки.

✅ Патріотична виховна година пройшла в 1-А класі до Дня Єднання України.Школярі прийшли до школи у вишиванках та о 10:00 всі разом заспівали гімн України. Переглянули відео-презентацію, склали пазл- плакат " Моя Україна," вирізали птахів- миру, голубів.

✅ Всеукраїнський урок з медіаграмотності.

Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями учні проговорили способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянуть процеси створення новин.

Дізналися, що використовувати медіа в сучасному світі дуже корисно.

✅Щороку 17 лютого у всьому світі відзначають День доброти. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти до інших та світу загалом. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди.

Першокласники складали квітку- доброти, пазли, малювали малюнки, грали в ігри.

Ось такий наш тиждень. Далі буде...


6 переглядів0 коментарів