1-А

Насичені дні 1-А продовжуються. І цей тиждень був дуже цікавим.

✅ 7 лютого - Всесвітній День Балету. В нашому класі є маленькі балерини і для них це особливе свято. Учні переглянули відео- презентацію, дізналися історію цього танцю, переглянули уривки з відомих балетів "Лебедине озеро" та "Лускунчик", розмалювали малюнки і отримали задоволення.

✅9 лютого- святкують Всесвітній День Піци.

Учні та батьки класу долучилися до фоточеленджу "Я і улюблена піца". Як же було приємно отримувати родинні фото-посиденьки за столом чи колективне приготування піци

Учні переглянули презентацію, дізналися історію,та навіть спробували "приготувати" свою улюблену піцу зі смачних інгредієнтів. Всі отримали безліч емоцій, посмішок та гарного настрою.

✅Відбулася година спілкування, година здоров'я на тему " Здорові зуби- запорука здоров'я". Адже 9 лютого - Всесвітній День Стоматолога. Діти пригадали правила догляду за ротовою порожниною, пограли в гру " Так чи Ні", навіть дізналися цікаві факти про зуби різних тварин.

✅ 10 лютого - Всесвітній день парасольки.

Парасолька була атрибутом розкоші. До наших днів дійшла видозміненою та стала поширеною в різних куточках світу. Але мало хто знає, що перша парасолька мала вагу майже 3кг та служила захистом від сонця.

Дітям було цікаво слухати розповіді про такий необхідний у наш час предмет. Ми згадали міста України, де можна зустріти цілу алею з парасольок.

Переглянули відео, намалювали малюнки та отримали задоволення.

Ось такий наш тиждень. А далі буде...


6 переглядів0 коментарів