1-А

Ось минув ще один тиждень першокласників. Він був дуже насиченим.

✅18 січня провели День Вінні Пуха. Свято було створено, щоб вшанувати автора дитячих книжок-історій, який створив Вінні-Пуха та його друзів. І от на уроки, із цікавими завданнями до 1-А класу завітав саме цей казковий герой. Діти відгадували загадки, виконували вправи з лего, малювали.

✅ 19 січня -пройшла Тематична класна година "Як святкують Водохреща?". Діти переглянули відео-презентацію та дізналися традиційні особливості святкування цього свята. Пограли в ігри та намалювали малюнки.

✅День обіймів — молоде міжнародне свято, яке святкується 21 січня.

Існує лише один спосіб відзначити це свято — це обійняти всіх і кожного, кого ви захочете. Адже обіймаючи чи то близького родича, чи то незнайомця , духовні та фізичні переваги для здоров'я залишаються однаковими.

«Іноді замість тисячі слів, треба просто обійняти»

✅ Відбулася Тематична класна година "День Соборності України"

Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

Свято День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Учні 1-А класу переглянули презентації, розгадали ребуси, анаграми, створили та розмалювали буклетики до цього свята.

✅Умілі рученята. Не перестаємо працювати творчо і знаходимо час аби зробити цікаві аплікації. Цього тижня, до дня обіймів виготовили "Закохану пандочку." Свої роботи подарували найріднішим людям, мамам і татусям

Ось такий був наш тиждень. А далі буде...


8 переглядів0 коментарів