11-Б

Канікули – довгоочікуване перезавантаження. Канікули - час дій, спроби та перевірки сил, час освоєння та осмислення навколишнього світу підлітком. У цей період одинадцятикласники відкривають світ і себе в цьому світі, освоюють простір часу, відведений для цих канікул, намагаються дізнатися все про щось і щось, про все абсолютно і завжди із задоволенням. Але головне питання, як провести канікули з користю і максимально продуктивно?

По-перше, зайнятися підготовкою до екзаменів , «підтягнути» деякі предмети, з якими учень має проблеми. Канікули - гарний час, аби повторити матеріал і краще засвоїти вивчене раніше.

Також під час тижня відпочинку можна зайнятися улюбленими справами: кулінарією, малюванням, тощо. Можна спробувати знайти себе в чомусь новому.

Обов’язково потрібно зустрітися з друзями і дослідити з ними місцеві цікавинки. Підлітку дуже важливо підтримуати контакт з однолітками, спілкуватися.

Крім цього, також, корисно почати нову справу, пройти марафон чи курс з дещонового для вас.

Гарним рішенням буде влаштуватися на роботу, узятися заробляти свої перші гроші. Підліток має освоюватися у нових напрямках, можливо почати свої «кар‘єрні сходинки».


6 переглядів0 коментарів