11-А

9 листопада - День української писемності та мови.

11-А клас приєднався до написання всеукраїнського диктанту до Дня писемності. В цьому році впоратися з написанням виявилося дуже важко, адже темп був дуже високий. Чекатимемо на результати)

Сьогодні на урок хімії завітали учні 4-В класу НВК 148 "Планета щастя". Сподіваюсь, що світ експериментальної хімії від учня 11-А класу Строганова Олексія захопив малечу) і ці палаючі очі всього через кілька років так само, як і Олексій, будуть долати хімічні олімпи і на олімпіадах, і в МАН!

9.11 в 11а та 11б класах вчитель математики Лагун Олена Анатоліївна провела захоплюючу, а головне - актуальну для одинадцятикласника, гру " Як здати ЗНО без калькулятора".

Діти ознайомилися з нетрадиційними підрахунками. Наприклад, як порахувати швидко 85 в квадраті або знайти корінь з числа 5041, множення чисел методом Ферроля, як японські школяри перемножають двозначні числа. Навчилися і застосували під час гри швидкому множенню на 1,5, на 5, на 25, на 125.

"Числа керують світом" - казали піфагорійці. Це, звичайно, містика. Але числа дають змогу людині керувати світом, і в цьому нас переконує увесь хід розвитку науки й техніки наших днів.
31 перегляд0 коментарів