10-А. Свято осені. День писемності. "Тиждень математичних наук".

1. Яскраві кольори восени. Нещодавно у 10- а класі пройшло свято восени. Як з'ясувалося це найулюбленіша пора року у нашому класі. Ми згадали чарівну музику відомих композиторів та виконавців, яких на створення її надихнула осінь. Також переглянули чудові пейзажі відомих художників. Ще на нас чекала вікторина та конкурси та караоке. А потім було чаювання з солодощами , в тому числі зроблених власноруч. Свято вдалося!

2. День писемності у 10- а. 9 листопада у нашій країні відзначається День української писемності. У нашому класі це свято відзначили написанням диктанту з української мови. Дуже незвично було те, що разом з дітьми диктант писав і наш учитель української мови Юлія Петрівна. Атмосфера була творча. Потім ми ще поговорили про те , як виникла українська граматика.

3. Тиждень математики. У рамках тижня математики учні 10- а класу : Півень Кирило, Потаповський Володимир , Яковенко Павло провели низку заходів у 7- в, 8- в, 10- а класах. Складність була в тому, що у 7-в, 8-- в класах уроки були проведені дистанційно. Але , незважаючи на це, все пройшло чудово! Наші хлопці впоралися!
11 переглядів0 коментарів