3-І. День миру

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру ,його відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН, як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. І з того часу святкування має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цей символ виготовляли учні 3-І класу для загальношкільної акції «Голуб миру». Діти виготовили паперових голубів і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за безпеку.Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!


8 перегляд

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

© 2019-2020 Навчально-виховний комплекс № 148