3-В та невмируща слава Великого поета

,,Нехай слава про Шевченка облетить увесь світ і не знайдеться такого куточка на планеті, де б про нього не чули", - з таким девізом діти 3-В класу взялися до роботи. А саме з невеликих паперових фрагментів створювати портрет Великого поета Тараса Григоровича Шевченка.

Спадок, який створив Тарас Шевченко понад 2 століття тому, став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців. Завдяки креативному підходу та свіжому погляду , безліч текстів, образів, картин Кобзаря отримали друге життя у 21 столітті.Тому 207 -й день народження Шевченка- це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає актуальності у наші дні. Тож і 3- В задумав виконати портрет поета в цікавому сучасному стилі.

Творчий підхід в колективній роботі над портретом поета, допоміг все виконати індивідуально та незабутньо. Кожен учень вклав частинку своєї душі у створення роботи. Кобзарю 9 березня виповнилося би 207 років. Але він для нас завжди живий- наш національний пророк та патріот.

Учні 3-В класу з великою шаною .4 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon