3-Б. День дублера

Щороку в день святкування Дня працівника освіти на Планеті Щастя проводиться День Дублера. Це унікальна можливість для батьків спробувати себе у ролі вчителя та поділитися з учнями своїми знаннями та досвідом у певній сфері. Цього року честь провести он-лайн урок у якості вчителя-дублера для 3-Б класу випала мені.

За професією я лікар-стоматолог, тому здоров’я людини для мене є визначальним поняттям. Темою уроку я обрала «Наші зуби - супергерої». По-перше, дуже хотілось донести важливість ролі ротової порожнини як першого етапу всієї травної системи. По-друге, я намагалася наголосити, що неякісна та нерегулярна гігієна-як самостійна, так і професійна, може стати причиною серйозних захворювань всіх органів та систем. Я дуже рада, що діти активно долучались до кожного мого слайду або тези. Багато було питань і уточнень, а також історій з власного досвіду. Була вражена глибиною та неординарністю запитань-можу впевнено сказати, що дискусія відбувалася на неочікувано «дорослому» рівні!

Завдяки яскравим змістовним світлинам дітям легше було сприймати інформацію-маю надію, що ці приклади вони запам‘ятають на все життя!

Дуже потішило те, що у багатьох учнів вже є улюблений лікар-стоматолог, якому вони довіряють, і відвідують без страху.

Що можу сказати? Я дуже задоволена спілкуванням з учнями 3-Б! Нам було цікаво разом, ми багато посміялися, діти були щиро вражені світлинами з наслідками недбайливого ставлення до зубів-та обіцяли, що відтепер завжди будуть ретельно дбати про свої посмішки! А для мене-як для лікаря і мами, це-найголовніше!


Анастасія Велігура,мама учня 3-Б класу Акулініна Германа7 переглядів0 коментарів