10-Б

Оновлено: 11 лист. 2021

До Дня Української писемності і мови, учнями 10-Б класу було створено фільм "Мандруємо Україною." Емоції та пізнання традицій своєї країни , краще здобувати разом...

https://www.youtube.com/watch?v=m9oMwBFgiI0

Традиційним на «Планеті Щастя» стало святкування Дня писемності. У цьому навчальному році за ініціативою проєкту «Три в кубі» (3-А+5-А+10-Б) 9 листопада пройде флеш-моб «З Україною в серці», в якому візьме участь уся шкільна родина «Планети Щастя» (від початкових класів до одинадцятикласників). Цей флеш-моб є частиною великого фільму:

https://drive.google.com/file/d/1x4olm49z3xfC22B9dJ7IBXyvrDP0jBjZ/view

https://drive.google.com/file/d/1XOBcuzf3UF8Dl26olhuV2BWbjnXnYw27/view

Україна надихає своїми ланами, полями, традиціями, людьми і не оминає своєю красою нікого. За це ми пишаємося нашою країною і даруємо їй самі теплі вірші, які писали наші поети:

https://drive.google.com/file/d/1PTIGvv9hlUOuS6b9xB8F4lYjOf2EB4wU/view

https://drive.google.com/file/d/1L_Wn9LcV8umcmXtxdJL-_TnvKRQamsS5/view

Проєкт «Три в кубі» (3-А+5-А+10-Б) в рамках флеш-мобу підготував цікаву історію про подорожі класу рідною ненькою Україною і хочемо поділитися з Вами цією красою та неймовірною вирою емоцій:

https://youtu.be/bHbaHIoGfuQ

9 листопада на "Планеті Щастя" святкують День писемності і української мови.В багатьох класах пройшли виховні заходиі. Діти читали вірші, розповідали про цікавінки з української мови.

За ініціативою проекту"Три в кубі"(3а+5а+10б)в цей день в школі пройшов флеш моб"Вишиваночка".Всі класи задоволенням прийняли участь і одягнули вишиванки.А на пам'ять зробили класні фото.

https://youtu.be/o-a7HcZtUL0

113 переглядів0 коментарів