3-А. Тиждень початкової школи

Осі і підійшов до кінця тиждень початкової школи.Кожен день ми йшли до школи і чекали щось цікаве.А запам'яталось нам багато чого. По-перше це різнокольорові дні(червоний,синій,зелений,жовтий,білий).

В понеділок наш день почався з веселої ранкової руханки ,де ми дружно виконували під музику веселу зарядку,а потім на кожній перерві танцювали.

На уроках ми разгадували загадки про шкільні речі і дізнались звідки вони прийшли до нас .А малюнки "Наша школа " украсили наш клас.

Вівторок -це день обнімашек і усмішок.Веселий,радісний настрій,усмішки і напам'ять фото!Наші художники ,Настя,Аріна,Кіра,Соня ,Мілана,Ярік,прийняли участь у

виставці"Осінній настрій".А ще в цей день ми принесли улюблені іграшки.Дівчата грались на перерві ляльками,ведмедиками,зайчатами,а хлопчики принесли машинки.На годині спілкування ми розповідали про свої іграшки .

В середу дівчата ,разом з Аллою Леонідівною, розмальовували колону до Дня вчителя.А

Фото свого домашнього улюбленця прикрасили наш клас.А ще ми зібрали корм для бездомних тварин і разом з батьками повеземо його до притулку.

Четвер .У нас пройшов конкурс читців.8 учнів були переможцями .Вони підготували вірші про осінь ,та на День вчителя.

Також ми зібрали книжки для нашої шкільної бібліотеки .А на прогулянці у нас була екскурсія" Зміни в природі".

І ось останній день... п'ятниця.Вітання вчителів,урок ,який провели мами Мілани та Арсенія.Вікторина "Самий розумний",пройшов весело,дружно і пізнавально.Спасибі Яні Олександрівні і Людмилі Анатоліївні.

А ще ми зробили,за допомогою квілінга колективну роботу " Український віночок".

В цій день був ще святковий концерт для вчителів ,в якому прийняли участь Маша Антонова,Маша Золотухіна і Мілана.

Ось так пройшов самий цікавий вересневий тиждень.


4 перегляди0 коментарів