2-В 4-Б та 9-Б

Три в кубі 2-В 4-Б та 9-Б

2️⃣1️⃣Вересня в усьому світі святкують

🌏міжнародний День🕊Миру, і тому другу зустріч класів вирішили присвятити тематиці миру з гаслом: «За мир у всьому миру» Тема миру дуже актуальна в наші часи та одночасно болюча та омріяна для України.

В цей день наші класи провели пізнавальний урок на тему Миру і розповіли про історію цього свята. Також зіграли в цікаві вікторини та різні лабіринти. На кінець цієї зустрічі, класи обмінялись символічними емблемами свята Миру-білими 🕊голубами з оливковою гілкою, які збережуться на згадку про цей день.

Цей урок дав змогу учням розширити знання про важливість миру на землі. Він виховує у наших дітях гуманізм, патріотизм, любов до свого народу та повагу до людей різної національності.

Мир - це велике щастя для кожної людини у світі. У мирі люди живуть спокійно, радісно і дружно, люди насолоджуються життям і знають, що їхньому життю ні чого не загрожує. Матері не втрачають своїх дітей, а діти батьків, земля не вкривається кров’ю та пожежами, криками і слізьми. Люди, бережіть мир за ради життя та спокою на Землі! Україно-матінко, потерпи ще трішечки і для нас дуже скоро настане мир й все зацвіте і заграє знову, як колись.


72 перегляди0 коментарів