2-В. Наші діти.«Планеті Щастя» - довіряю як собі!

Написати цю замітку, для мене виявилося зовсім не простим завданням! Так як мова йде  не про якусь подію, або дитину,чиї успіхи та досягнення хотілося б висвітлити .Мова піде про найдорожчу мені людину, мого сина, учня 2 -В класу, Єременко Тимофія.


Складність полягає в тому, щоб розповісти,з одного боку,з позиції матері, але без заангажованості, а з іншого боку ,поглянути на нього , як стороння людина,але без зайвої критичності.

Тимофій -володар досить непростого характеру. При всій своїй твердості і категоричності, принциповості і звичці відстоювати свою думку він має досить вразливу душу, тонку внутрішню організацію і творчу натуру здатну

бачити і відчувати красу цього світу!


Тимофій має різноманітні захоплення. Займається в школі великого тенісу і вже здобув невеликі досягнення. В неділю 15 березня на базі БТК «Мегарон» проходив турнір-фестиваль де Тимофій зайняв 2 місце! Цей вид спорту виховує силу характеру, волю , жагу до перемоги і наполегливість у праці. Паралельно він займається вокалом і живописом. Ці види діяльності розвивають естетичний смак, духовне сприйняття, здатність відчувати, споглядати і любити!


Але головна мета у виховання для мене, як для матері, виростити добру,гарну і порядну людину! Найголовніше бачити   в дитині своє  «Я»!

«Я»- особистість

«Я»- творча особистість

«Я»- обдарована особистість !3 перегляд

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

© 2019-2020 Навчально-виховний комплекс № 148