1-А. Насичений тиждень

Ось минув ще один цікавий, насичений тиждень для першокласників.

Розпочали ми його з конкурсу " Найгарніша коса". Дівчаткам мами заплели косички, в когось одна, в когось дві. Звичайно ж важко було вибрати красивішу, бо в кожної вона була особлива, індивідуальна і найгарніша.

Також учні 1-А класу приєдналися до проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів,як символ миру та духовного розвитку нації.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні та родині.

А ще учні та батьки 1-А класу долучилися до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

Об'єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей!

Заради майбутнього України!

12 переглядів0 коментарів