Ігнатов Гліб, 4-В

Учень 4-В класу Ігнатов Гліб.

SWIM-SHARKS фінальна битва сезону!

Вітаю,я Гліб Ігнатов, учень 4-В класу і моя розповідь буде про мої найтяжчи змагання у цьому році!

Коли я побачив анонс чергових змагань з плавання, які організатори назвали,

"SWIM-SHARKS фінальна битва сезону!", я трошки здивувався. Чому саме битва?-подумав я,а потім зрозумів. Зараз не прості часи для всіх і для спортсменів також. Ми багато тренуємось, поєднуючи навчання і спорт, це важко і тому нам постійно потрібна мотивація. А мотивація в спорті-це змагання! На змаганнях ми виборюємо медалі, спортивні розряди та отримуємо шалені емоції від своїх досягнень. Зараз зі змаганнями дуже важко, тому що COVID-19, локдауни, червоні зони і тому організатори змагань не наважуються їх проводити. Зрозуміло що ці змагання і стануть саме битвою, тому що всі діти голодні до перемоги і усі наприкінціи року хочуть покращити свої результати. А ще стало зрозуміло що на ці змагання у м. Кам'янське збереться майже уся Україна. Так і сталося. V турнір з плавання Swim Sharks, зібрав понад 500 юних чемпіонів з плавання з 13 областей України та міст: Дніпра, Миколаєва, Камянського, Кривого Рогу, Запоріжжя, Кременчука, Харкова, Одеси, Херсону, Чернівців, Білої Церкви, Павлограда, Кременної, Києва, Енергодару, Сум, Слов'янська, Новомосковська.

Я с завзяттям готувався до цих змагань і майже набрав гарну спортивну форму. Але далі все пішло не за планом. За десять днів до змагань я захворів і було не зрозуміло, зможу я взагалі прийняти участь у цих змаганнях. Завдячуючи моїм батькам і моєму лікарю я одужав і за два дні до змагань почав тренування. А за день до змагань з'ясувалося, що на змаганнях не зможе бути присутнім наш тренер.

Звісно що ці події не додавали мені оптимізму, але потрібно було зібратись та зробити те що потрібен робити кожен спортсмен, а саме: боротись та перемагати. Було важко, та на цих змаганнях мені вдалося вибороти одну срібну медаль на 100 м. брасом серед юнаків 2012 р. народження та одну бронзову медаль на 200 м. брасом серед юнаків 2011 р. народження та молодші.

Зрозуміло що досягнути цього успіху я би самостійно не зміг, тому хочу подякувати всім,хто мене підтримував і дарував свої позитивні емоції.

Iгнатов ГлIб, учень 4-В класу.


33 перегляди0 коментарів