Іван Маряниченко, 1-Б

Заняття спортом – це найкращий спосіб забезпечити дитині гармонійний фізичний розвиток і зміцнити його імунітет. Завдяки впливу спорту діти ростуть більш міцними і витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійкіший. Але спорт – це більше, ніж просто здоров'я. У ньому є багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні. Діти, захоплені тренуваннями, не витрачають стільки часу на комп'ютери, планшети. Їм просто ніколи. Вони натхнені своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями.

Іван Маряниченко, учень 1-Б класу, захоплюється плаванням та футболом.

Плавання – це дуже хороший і корисний вид спорту, він розвиває в людині витривалість і загартовує як морально, так і фізично. Іван займається плаванням нещодавно в клубі спортивного плавання «Метеор». Він ще не приймає участі у спортивних змаганнях, але вперто йде мети. Перемоги будуть обов’язково. Все попереду!

Футбол – це приголомшлива гра, яка буде тримати вас в напрузі весь матч. Це також найпопулярніша гра в світі. Під час проведення Чемпіонатів світу половина громадян нашої планети дивляться футбол. У кінці минулого року Іван пройшов атестацію та зайняв 1-ше місце.

Спорт – це серйозно і якщо у твоїй душі є любов до будь-якого виду спорту, то ця любов буде завжди!

Іван налаштований тільки вперед і на перемогу і сподівається, що все у нього вийде, а його батьки будуть пишатися їм і підтримувати!

Виростаючи, ваша дитина не обов'язково стане олімпійським чемпіоном або великим спортсменом, якщо у неї немає до цього прагнення. Головне в тренуваннях, щоб вони подобалися малюкові, і він отримував від них задоволення. Біг до улюбленого тренера, а після – вибігав щасливий і задоволений із залу з палаючими очима і фразами: «Мама, мама, а у мене вийшло».

Успіхів вам і спортивних радощів. І пам'ятайте. Будьте прикладом для своїх дітей – займайтеся спортом разом з ними.


29 переглядів1 коментар