Центр медичного консалтингу «МедРада»

Здобута ліцензія МОЗ для НВК № 148 «Планета Щастя»

Сьогодні ми завітали до "Планети Щастя" - навчально - виховного комплексу № 148 у місті Дніпрі, що славиться своїми численними педагогічними та навчальними здобутками.

Дуже сумлінно підійшло керівництво навчального закладу й до організації медичного обслуговування вихованців.

оснащені усім необхідним медичні кабінети, лікарі – педіатри та сестри медичні із багаторічним досвідом роботи. Не кожен приватний медичний центр може похвалитись таким арсеналом потужностей.

Але, як це часто буває, не дивлячись на бездоганну організацію та наявність усього необхідного (і навіть більше), певні бюрократичні перепони, як-то особливості заповнення відомостей про стан МТБ, заважали одержати ліцензію з медичної практики, яка в даному випадку необхідна для організації медичного кабінету у навчальному закладі.

Команда юристів центру медичного консалтингу «МедРада» оперативно вирішила цю проблему та допомогла «Планеті Щастя» з одержанням ліцензії з медичної практики.

Наші діти - це наше майбутнє, наша гордість та найвища цінність!

Тому від усього серця бажаємо директору навчально-виховного комплексу № 148 "Планета Щастя" Дніпровської міської ради Мітіковій Наталії Володимирівні, усьому педагогічному складу, медичним працівникам та вашим вихованцям міцного здоров’я, сил та натхнення і надалі досягати успіхів, створюючи власну Планету Щастя.


24 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon