Тимофій Єременко, 3-В

Сьогодні ми знайомимо ,,Планету Щастя'' з Тимофієм та його досягненнями, з початком його шляху в світі тенісу. Тимофій- дитина, яка вміє досягнути своєї мети. Інколи, коли чуєш його думки, здається, що це не дитина 9 років, а людина , яка пройшла певний шлях та має досвід в тій чи в іншій справі. Серйозне ставлення до всього , що відбувається в житті Тимофія та достатньо ранима душа, яка відчуває і може відтворити в своїх картинах та піснях красу світу. Тому, що дитину цікавить окрім спорту ще вокал та малювання.

В березні минулого року на базі БТК ,,Мегарон'' , в турнірі-фестивалі з тенісу Тимофій Єременко зайняв 2 місце. Гарний вид спорту теніс, який виховує жагу до перемоги та наполегливість у досягненні мети.

А в листопаді цього року, під керівництвом тренера Новака Ігора Борисовича, в турнірі під назвою ,,Дитячий Тенісний міні фестиваль СК ,,Восход'', в своїй віковій групі здобув срібло.

Звичайно, ми пишаємося спортивними досягненнями в тенісі нашого Тимофія і бажаємо на наступних змаганнях посісти 1 місце.

Учні 3-В класу, щасливі разом з переможцем

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon