Тиждень природничих наук.

І знову про тиждень природничих наук!!! Сьогодні була хімічна магія- учні 10-А класу робили парфуми, а 9-ті класи зіграли в « Щасливий випадок» з вчителем хімії Куркай Н В

Творчо та плідно пройшли відкриті уроки в 6-В класі. Вчитель біології Володіна О В зацікавила і дітей, і дорослих грою та запитаннями з теми « Плоди»

Сьогодні завершила роботу квест кімната «Мандруємо Україною» під керівництвом вчителя геогрфії Харіної В П. Можна підбити підсумки: I місце – 1 група 8-А класу з часом-24 хвилини, II місце поділили – 1група 8-Вта 2 група 8-Б класу з часом – 29 хвилин, IIIмісце посіла 2 група 8-Б класу. Дякуємо за роботу.

У рамках тижня природничих наук наш 2-В долучився малюнками до заходу «Земля-наш спільний дім!». Працюючи над своїми роботами, кожен з учнів мав можливість показати любов до рідної Землі, відтворити власне ставлення до природи, до навколишнього середовища.

Раді представити Вам нашу ЗІРОЧКУ- Рогожнікову Ольгу Володимирівну на Областному етапі всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2020. Хімія. "11 перегляд

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

© 2019-2020 Навчально-виховний комплекс № 148