Тиждень математики та фізики

Оновлено: 12 лист. 2021

З 8 по 12 листопада на Планеті Щастя проходить тиждень математики та фізики. З приводу цього вчитель математики та класний керівник 9-Б класу Лагун Олега Анатоліївна провела цікавий урок на тему «Математика проти паління». Трапляється так, що твої друзі пропонують тобі закурити, і буває дуже важко відмовитися від таких пропозицій. Ти не хочеш виглядати «білою вороною», або тобі просто не вистачає сили, щоб вчинити не так, як всі. Чи будеш ти палити чи ні - це твій вибір. Але не забудь, які хвороби в результаті ти можеш отримати і що кинути палити набагато складніше, ніж

прийняти розумне рішення. Задумайся! Чи хочеш ти отримати:

•«Привабливий» зовнішній вигляд: жовті зуби і пальці, сірий відтінок шкіри, ранні зморшки;

•хронічні хвороби, пов'язані з курінням: рак легенів, хронічний бронхіт, хвороби серця;

•задишку і серцебиття при фізичних навантаженнях;

•хочете постійно ховатися від батьків і вчителів;

•економити на сніданках, відкладаючи гроші на цигарки?

Кожний третій четвер листопада - Всесвітній день відмови від паління. Відомий німецький філософ Шопенгауер писав: " Здоров'я настільки переважає всі блага життя, що воістину здоровий злидар щасливіший за хворого короля".

Зараз багато підлітків страждають через тютюнову залежність. Шляхом зацікавленості та повторенням пройденого матеріалу з математики, Олена Анатоліївна дала дітям зрозуміти та передивитись свої шкідливі звички. Розв'язуючи задачі, ми дізналися, що:

на 6 хвилин скорочує життя кожна цигарка;

на 10,8 року зменшується тривалість життя підлітка, що палить;

на 25% зменшується гострота зору у підлітків;

13% втрачає у вазі новонароджений у батьків, які палять;

20% вітамінів втрачає підліток, який палить

Я, як учень, була здивована кількістю людей, які страждають через свою шкідливу звичку. Хочу виказати свою вдячність Олені Анатоліївна за цікавий урок, в усім останнім бажаю слідкувати за своїм здоров’ям та триматися подалі від шкідливих звичок

Посміхайтесь та будьте здорові на улюблений Планеті Щастя!)

Урок-гра "Математичні перегони".

11 листопада у 6-А класі пройшов урок-гра "Математичні перегони". На якому діти у вигляді гри закріпили знання з теми: "Дії зі звичайними дробами", розвивали пізнавальну діяльність, інтерес до математики, логічного мислення, уваги, кмітливості.


7 переглядів0 коментарів