Спорт і дружба в 3-В


Вітаю. І знову я, Гліб Ігнатов. І сьогодні я вам розповім про дружбу і ще про що б ви думали, ну дійсно - про спортивні змагання.

Так от з 11 по 13 березня у басейні Метеор проводився Зимовий чемпіонат міста Дніпра з плавання. В змаганнях брали участь спортсмени з усіх спортивних шкіл, клубів, фітнес-центрів міста. Та майже усі прийшли виборювати перемогу. Відверто вам скажу, що я теж мав велике бажання перемогти і стати кращим у своїй вікової групі, але дуже хвилювався.

Так от, ви спитаєте, а до чого ж дружба? Розповідаю. Коли хлопці та дівчата нашого класу дізналися ,що я маю прийняти участь у великих змаганнях, то почали гучно бажати мені перемоги і ще обіймати. Я був приємно вражений, та після цього, вирішив, що маю обов'язково перемогти, маючи таку довіру.

І я переміг. У цих змаганнях я став переможцем у трьох дистанціях 50,100,200 м брасом і здобув три золотих медалі, приймав участь у командному запливі з естафетного плавання, де наша команда зайняла теж 1 місце ,ще одно золото! Дякую друзі за підтримку,ви дуже мені допомогли!

І ще, обов'язково хочу подякувати нашому вчителю Надії Анатоліївні, вона виховує нас переможцями, та пишається нами. Без ії допомоги та підтримки не було би такого дружнього класу, як наш!

Глiб Iгнатов, 3-В клас8 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon