top of page

Спортсмени 6-В класу

Оновлено: 12 вер. 2023 р.

Борис Мороз 🥋- займається карате чотири роки, призер та переможець обласних та всеукраїнських змагань.


Боркун Єгор🏀 займається баскетболом в СДЮШОР 5 м.Дніпро. Почав грати у баскетбол в 9 років у місті Запоріжжя. Має певні успіхи у цьому виді спорту. Грав за команду гравців 2011 року в чемпіонаті ВЮБЛ України 2022-2023 р.


Томковід Ульяна ✨️

З 2016 по 2022 займалася художньою гімнастикою.

Брала участь та займала призові місця у чемпіонатах міста, області та України .Зараз обрала інший вид спорту-дзюдо!


Мінін Сергій 🥋вже 6-й рік займається карате, кіокушинкан. Приймав участь у змаганнях та отримував 1-е, 2-ге та 3-є місця. Є мета дійти до чорного поясу)


Бондаренко Ваня⚽️ голкіпер команди з футзалу «Олімпія -Дніпро». Його завданням в грі є безпосередній захист власних воріт. Визнаний кращим воротарем у турнірі з футзалу до Міжнародного Дня захисту Дітей серед команд 2011 р. н. та турнірі з футзалу «Футзальний марафон» серед команд 2012 р. н., де його команда посіла 1 місце.


Шмакова Кіра⚽️ займається футболом з 8 років. Спочатку грала у хлопчачій команді , далі , після переїзду у Дніпро пішла до дівчачої команди СК Дніпро-1. Багато разів їздила на обласні та українські змагання. Наступного тижня їде представляти Дніпропетровську область на всеукраїнському турнірі серед дівчат 11років у Вінницю.


Зубар Артем 🏸займається на постійній основі бадмінтоном та пʼятиборством( на його вік заняття такі: біг, стрільба, фехтування та плавання)

Попереду в Артема змагання та перемоги!


Лебедянський Дмитро🥋 займається карате з 5 років. За рейтингом Української Федерацї Карате у 2022 зайняв перше місце в категорії Куміте хлопців 10-11 років, та друге в Ката в Україні.

22-23р. здобув перемоги у міжнародних та Європейських змагання в Україні, Угорщині та Польші.

Виборював звання Чемпіону Дніпропертовської, Харківської, Одеської, Київської, Запорізької, Миколаївської областей.


Марія Бойко🏸 - займається бадмінтоном 1 рік у ДЮСША. На Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2011 р.н. та молодше, що пройшов у м.Львів виборола бронзову медаль у жіночій парі.


87 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page