Про наших героїв

Сьогодні хочемо представити «бійців» ВС (виховательських сил) «Планети Щастя». Чому бійців? А тому, що вони теж наближають ПЕРЕМОГУ, щоденно проводячи неймовірні, цікаві заняття. Наші педагогічні «бійці» – тендітні жінки, які не сховались від війни, хоча держава дає таку можливість. Перш за все, це самовіддані люди, здатні серцем відчувати потреби кожної дитини. Ви знаєте, що вихователі підтримують не тільки дітей, а й вас, шановні батьки! І не тільки в робочий час, а у будь-який зручний для вас час. Наші «бійці» заслуговують на слова подяки і безмежну ШАНУ!

Отже поіменно:

· Група раннього віку – Вікторія Лисиця, змогла згуртувати найменших, зовсім незнайомих дітей. Малята з радістю виконують завдання. І це маленький подвиг, бо як каже наш директор: «Легше навчити брати інтеграли, чим навчити малявочок ставати в коло». Що вже казати про дистанційне навчання.

· Молодші групи – Світлана Василевська, Лариса Григор’єва, Ірина Ахмедова, Надія Карповська, Тетяна Гуйда, Ірина Абдулахатова. Низький уклін за якісні, ґрунтовні заняття.

· Середні групи: дякуємо за те, що кожне заняття дивує не тільки дітей, а й батьків. Діти щодня експериментують і «самі» отримують знання, а це основна ідея Нової Української школи – наблизити знання до практичного життя. Дякуємо і вклоняємось Тетяні Божко, Христині Бородавко, Галині Закутній, Альоні Черевченко, Ірині Бахмацькій, Тетяні Штанько.

· І нарешті старші групи – вихователі Марина Мельник, Людмила Тузніченко, Ольга Холод, Софія Олов’янникова роблять все, щоб наші випускники прийшли до школи з міцними базовими знаннями, здатними до навчання.

· І не можемо не виказати вдячність педагогам естетичного циклу – музичним керівникам Дарині Бондаренко, Юлії Кисліченко, Наталії Чередніченко та керівнику гуртка хореографії Денису Жиркевичу. Завдяки їх талантам ми всі частіше посміхаємось і віримо, що все буде добре!3 перегляди0 коментарів