Олексій Тюленєв, 3-Б

Багато дітей полюбляють конструктор LEGO. А якщо робот з LEGO та ще запрограмований на певні дії, то це, мабуть, не таке вже далеке майбутнє людства.

Олексій Тюленєв з 3-Б класу з 2х років свого життя займається конструюванням з LEGO і от настав той рік, коли він зміг прийняти участь у Всеукраїнському STEM-фестивалі «ROBÓTICA». Головною подією фестивалю є проведення Національного відбіркового етапу на найпрестижнішу Всесвітню олімпіаду World Robot Olympiad.

У 2021 року на STEM-фестиваль «ROBÓTICA» було представлено 45 команд зі всієї України, з них 5 команд було з м. Дніпро під керівництвом Клименко Антона (STEM-школа INVENTOR.) Цього року було завдання за досить короткий час створити робота, який зможе боротися з лісовою пожежею та допоможе евакуювати людей у безпечні райони та висадити нові дерева.

Олексій Тюленєв з 3-Б класу був капітаном команди з трьох чоловік під назвою Дніпро- 5, яка на фестівалі «ROBÓTICA» в Категорія WeDo 2.0 в першому етапі конкурсу зайняла 2 місце з 45 команд, а у другому етапі та у фіналі- 5 місце, набравши 185 балів з 200, за короткий час- 1,57 година.

Вже зовсім скоро, а саме у січні 2022 року у Олексія Тюленєва знов почнеться новий етап підготовки до наступного Всеукраїнського STEM-фестивалю «ROBÓTICA» 2022 . Побажаємо йому успіхів та креативного мислення.


6 переглядів0 коментарів