Новини від 4-В класу

1 вересня учні нашого класу сіли за парти. Але крім навчання в стінах нашої школи нас чекає багато іншого та гарного. І це робить наше знаходження в ,,Планеті Щастя" неповторним та незабутнім.

Гарною традицією стало фотографування всім класом на сходинках школи 1 вересня. Потім це фото висить на стіні біля класу цілий рік. І якщо порівняти всі фото , то гарно видно, як ми підростаємо кожного року.

В 2020-2021 навчальному році ми , 4-В, стали переможцями фестивального руху. І ще в травні ми вирішили , що обов'язково в вересні зберемося разом і спробуємо, яка на смак перемога. Морозиво, тістечка, солодкі напої, повітряні кульки - свято вдалося на славу, а у перемоги виявився солодкий смак. І в цьому навчальному році обов'язково будемо приймати участь у фестивальному русі.

А ще трапилася несподіванка. Узимку ми приймали участь у фотоконкурсі і у нас були переможці. Але нагороди отримали лише 1 вересня . Гліб Ігнатов отримав 3 нагороди в різних номінаціях ( 2 срібних та 1 бронзову медалі), золоту медаль -Саша Рученко та срібло - Єгор Пянковський. На фото гарно видно які вони задоволені і щасливі. Вітаємо!

З задоволенням в 4 -В згадали літо і найяскравіщі його моменти. Море,гори,табір .... Маша Шарапова разом з матусею зробила фотовиставку літніх фото та розмістили їх в класі. Літо- маленьке життя. Згадуємо його ще довго і чекаємо на наступне літо, щоб втілити інші свої мрії .

Дуже здивувала усіх Соня Юшко. У неї влітку було День народження .На День народження всі отримують подарунки. Але Соня зробила подарунок дітям класу. Це значки з емблемою ,,Планети Щастя". Гарні й дуже пам'ятні. З великим бажанням діти будуть носити ці емблеми на своєму одязі. Соню, дякуємо!

Новини ще будуть від 4-В, адже рік лише почався. Тож всім нам удачі, наснаги, бажання жити активним життям в любій нашій школі.

4-В клас з новинами.


92 перегляди0 коментарів