Непомняща Софія , 3-В

3 рік ми навчаємося в класі з дівчинкою, яка багато років займається гімнастикою. Ще маленькою , в 3 роки, мама привела Софію

до спортивної зали в школу Олімпійського резерву України ,,Спартак''. Дівчинка мріяла стати відомою гімнасткою, навіть не підозрюючи, як це важко та як багато потрібно працювати.Сьгодні Соня знає ціну перемоги. Це щоденна наполеглива праця, інколи без відпочинку, інколи з обмеженням солодкого та ще багато інших речей від яких нам важко відмовитись. В 5 з половиною років перейшла в спортивний клуб ,,Константа''. А незабаром її успіхи помітив головний тренер клубу Степин Константин Миколайович. Фляки, куточки, рондати, стійки на руках та ліктях- це все відмінно може виконувати Софія.

Лише ті ,хто мають мрію, йдуть впевнено до мети і стають переможцями. Навесні , 11 березня , на концерті , Соня Непомняща показала сольний гімнастичний номер, який всі дивилися з захопленням. Довгі овації підтверджували успіх. Ще не раз ми побачимо виступ нашої однокласниці Софії Непомнящої. Сьогодні шкільне телебачення ,,Планети Щастя'' показує фільм про неї. А ми пишаємося та бачимо гарний приклад для себе.

Самодурова Єва, Рученко Саша, 3-В клас.


38 перегляд1 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon