Нагорняк Ангелiна 3-В та нове захоплення

Нагорняк Ангеліна дуже полюбляє альпінізм

Скелелазіння - хороша профілактика «сидячих» проблем зі спиною: викривлення постави і сколіозу. Користь скелелазіння для розумових процесів дівчинки дуже важлива.

Скелелазіння Ангеліна любить порівнювати з шахами. Основна фігура - це ви, а клітинки поля і інші фігури в грі - це зачіпки. На змаганнях зі скелелазіння, учасники одного віку перед стартом дивляться на трасу і махають руками, іноді навіть ногами. Так вони «читають» трасу, візуалізують всі майбутні руху, запам'ятовують розташування зачепів. Чим точніше працює комп'ютер в голові, тим успішніше буде виступ.

Скелелазіння - складно-координаційний вид спорту. Циклічністю тут майже не пахне, тому що кожне наступне рух не схоже на попереднє, і може бути зроблено по-різному. Рухові і розумові навички в такому середовищі розвиваються дуже швидко. До того ж, це робить заняття не нудно. У скелелазінні мало рутини. Розвиток всіх цих властивостей особистості благотворно позначається на здатності до навчання і допомагає в подальшому дорослому житті.

Нагорняк Ангеліна 3-В класс4 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon