top of page

З Днем працівника освіти України!

Дорогі вчителі ліцею № 148 "планета Щастя"!

З нагоди Дня Вчителя, який у 2023 році святкується 1 жовтня, ми вітаємо Вас від щирого серця! Цей день - це час, коли ми, учні та їхні батьки, маємо нагоду виразити нашу глибоку подяку за Вашу надзвичайно важливу та відповідальну працю.

Ви для нас не просто вчителі, Ви - наші друзі, наші підтримка і живий приклад того, ким можемо стати завдяки вашій мудрості та вчителюванню. Ваша здатність знайти індивідуальний підхід до кожного учня завжди вражає і надихає нас. Ви не просто навчаєте предметам, Ви виховуєте нас, робите нас кращими людьми.

У Вас в класі завжди панує атмосфера довіри та впевненості, де діти можуть вільно розвивати свої здібності, відкривати для себе нові горизонти і ставати самостійними особистостями. Ваша робота - це справжня мистецтво, і ми вдячні Вам за цілеспрямованість, терпіння та велику любов до Вашої професії.

Бажаємо Вам завжди відчувати силу і натхнення кожного дня Вашої педагогічної кар'єри. Нехай Ваша робота приносить Вам велике задоволення, а Ваші учні завжди дарують Вам радість своїми досягненнями. Нехай здоров'я буде Вашим надійним союзником, а щастя та радість заповнюють кожен момент Вашого життя.

Дорогі вчителі, Ви - справжні герої, які формують наше майбутнє. Ми горді мати таких вчителів, і нехай Ваші досягнення ніколи не залишаються непоміченими.

З найкращими побажаннями діти та батьки 6-В класу.6 переглядів0 коментарів

Komentáře


bottom of page