День миру

21 вересня весь світ відзначає Міжнародний День Миру. Мир - поняття широке. Це і мир на всій Землі, це і мир в колективі, класі, це і мир у власній душі. Мир потрібен всім: кожній людині, кожному будинку. Всі країни в цей день моляться про мир. Вирішено в цей день на час припинити військові дії. Саме про це ми говорили 22 вересня на нашому заході в 7-В класі, який був проведений 22 вересня бібліотекаркою Лебединською О.М. Урок вийшов насичений. Час пролетів непомітно. Це були і показ презентації «День миру», і бесіда, і спогади, і обговорення найважливіших питань для будь-якої людини: «Чому виникають війни», «Що потрібно робити, щоб на Землі був мир».

Хлопці та дівчата активно брали участь в обговоренні, піднімали руки, міркували, пропонували, мріяли. Цікавим виявилося обговорення цитат про війну і мир письменників-класиків. Ми зрозуміли, що старослов'янське слово «Мир» дарує нам розгадку слова. Кожна літера має значення, кожна літера несе глибоку думку. Ми згадали, як звучить слово мир на різних мовах.

Сучасну молодь з 7-В дуже зацікавили малюнки і листи на фронт дітей часів Другої світової війни. Пролунали вірші Юлії Друніної про війну.В кінці заходу учні намалювали свої мрії про мир у вигляді плакатів, де кожен малюнок - це символ, це мрія і навіть молитва.

Важливість миру і дружби розуміє майже кожна дитина. Дуже хотілося, щоб і дорослі прагнули мирним шляхом вирішувати важкі питання. Не дарма у багатьох східних народів при зустрічі прийнято говорити: «Мир вам!» , "Мир вашому дому". Тому що немає нічого важливішого для людини, ніж мир і спокій. А світ починається з власних думок.

Мир вам, дорогі читачі! Дякуємо класним керівникам та учням 7-В за активну участь у заході!

Бібліотекар Лебединська О.М.


8 переглядів0 коментарів