ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада учні нашої школи відзначали День гідності та свободи. Гідність - усвідомлення людиною своєї громадської ваги, громадського обов'язку. Свобода - відсутність політичного й економічного гноблення, утиску й обмежень у суспільно-політичному житті якого-небудь класу або всього суспільства (Академічний тлумачний словник української мови )

Помаранчева революція 2004 року, Майдан 2014 року - це наша історія. Кожен громадянин повинен знати історію рідної держави. Про це потрібно говорили, пам’ятати ці події. З метою утвердження в Українi iдеалiв свободи i демократiї, збереження та донесення до сучасного i майбутнiх поколiнь об’єктивної iнформацiї про доленоснi подiї в Українi початку XXI столiття, а також вiддання належної шани патрiотизму й мужностi громадян, якi восени 2004 року та у листопадi 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цiнностей, прав i свобод людини i громадянина, нацiональних iнтересiв нашої держави та її європейського вибору Указом Президента установлено в Українi День Гiдностi та Свободи, який вiдзначати щорiчно 21 листопада.

24 листопада бібліотекар Лебединська О.М. у 9-б (кл. керівник Шалдуга І.В) провела класну годину ,яка містила бесіду й два фільми, заснованих на хрониках з Майдану. Школярі дуже уважно дивилися кінострічки.

Дякую всім , хто брав участь у цьому патріотичному заході і бажаю мира та злагоди! Мир, свобода, справедливість – це дуже важно у житті.

З повагою, бібліотекар Ольга Михайлівна Лебединська3 перегляди0 коментарів