Вітаємо педагогів 3-В

Вітаємо усіх педагогів, викладачів та вихователів маленького всесвіту «Планети Щастя»! Від усієї душі дякуємо вам за цю почесну і шановану працю. Дякуємо за наші знання, наші майбутні успіхи і досягнення. ...

Шановні Наталя Володимирівна і Наталя Михайлівна, в вас стільки енергіі, стільки креативу... Ви кожного ранку даруєте учням свої посмішки, кожного зігріваєте своєю турботою. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів та батьків бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток! Ми любимо «Поанету щастя» з Вами!

Наші другі мами, Надія Анатоліївна - вчитель 3-В класу, Світлана Юріівна та Ірина Олексіївна -вихователі старшої Б групи , Ви – справжні майстри своєї справи, які вкладають частинку душі в дітей. Бажаємо вам фінансового благополуччя, якомога більше радості в житті, талановитих і працездатних учнів, які подарують вам позитивні емоції і віру в майбутнє.


З повагою батьки 3-В класу та старшої Б групи (майбутні «3 в Кубі» бо «ПЛАНЕТА ЩАСТЯ» всіх змогла об’єднати )))


124 перегляд4 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon