Аріна Васильківська, 1-Б

Знайомтесь,багатогранна зірка 1-Б

Аріна Васильківська-учениця 1-Б класу,котрій лише 6 років,проте вона є фавориткою компаній будь якого віку.

Арішка дуже любить займатися малюванням в Арт-студії «Софі»,де вчиться різноманітним технікам малювання,котрі згодом використовує для оздоблення подарунків близьким,адже точно знає,що подарунок зроблений власноруч дарує найбільшу радість.

Ще однією гранню хобі Аріни є самовираження за допомогою танцю. Вона займається у школі танців «Потоки»,вивчає стилі танців,вивчає імпровізації та з превеликим задоволенням виступає на сцені.

Також, Аріна вже декілька років займається у Зразковому колективі «Театр пісні «БІС».Вивчає вокальне мистецтво, теорію музики, акторську майстерність , і з успіхом приймає участь у концертних виступах.

Нещодавно, наша зіронька спробувала свої можливості у телевізійному проекті «Під парасолькою» на телевізійному каналі D1, де вела програму в якості ведучої.

Новинкою серед захоплень є школа чарівності маленьких леді,де вчать основи етикету,оскільки справжні принцеси завжди знають,як себе поводити,щоб закохувати усіх довкола.

Бажаємо Арінці продовжувати займатися своїми улюбленими справами,не зупинятися на досягнутому та ,щоб її оченята завжди були сповнені жагою до пізнання й опанування нового!


45 переглядів0 коментарів